محل تبلیغات شما

کمتر کسی می تواند مایکل داگلاس، هنرپیشه معروف و دوست داشتنی هالیوود را بدون سـیـگـارصور کند؛سـیـگـاره اعتیاد به مصرف آن باعث سرطان حنجره اش شد.
وقتی پزشکان به داگلاس گفتند سرطان حنجره اش در مرحله ششم قرار دارد، یک مصاحبه مطبوعاتی ترتیب داد و به همه خبرنگاران گفت: من خیلی خوش بین هستم و می دانم که می توانم از پس این بیماری بربیایم». روحیه او ستودنی بود، اما هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که بعد از اتمام دوره های شیمی درمانی و رادیوتراپی، دوباره عکس داگلاس را سـیـگـار دست ببیند. پزشکان وی معتقدند که مایکل به مصرف سـیـگـارتیاد فیزیکی پیدا کرده است و نه اعتیاد روانی. آنها می گویند که خود او نمی خواهد سـیـگـارا کنار بگذارد؛ حتی اگر به قیمت زندگی اش تمام شود.

نظر خود داگلاس هم شنیدنی است: زندگی من با سـیـگـارین شده است و حتی اگر من بخواهم، سـیـگـاری خواهد مرا ترک کند!» داگلاس باور دارد که دیگر نمی تواند سـیـگـار ترک کند و خیلی از سـیـگـارای دیگر هم باورهای عجیب و غریب زیادی درباره سـیـگـاریدن دارند. باورهایی که ما ۷ مورد از رایج ترین آنها را در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم.

موفقیت از آن چه كسانی است؟

کرم روز با کرم شب چه فرقی دارد

اولین بانک در عصر هخامنشی

داگلاس ,نمی ,اش ,هم ,سرطان ,۷ ,سرطان حنجره ,حنجره اش ,است و ,حتی اگر ,خود داگلاس

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گمشده fairoepsicam ✿☼✿☼► گرفته یاریم◄☼✿☼✿ الکتروتولز - electrotools پایگاه رسمی مجید الماسی (Dj Black Zing) provgaswealthlobs دانلود رمان عاشقانه عسل طبیعی کوهستان،مرغوبترین عسل خالص ایران Travis's life بشارت